Zvyšte obrat pomocí affiliate marketingu

Provozujete e-shop, nabízíte služby a rádi byste navýšili objemy svých prodejů pomocí affiliate programu a nevíte, kde začít? Pak jste na správném místě. Na této stránce vám přináším seznam doporučených zdrojů o affiliate marketingu, které vám se spuštěním tohoto marketingového kanálu pomohou.

Affiliate marketing

Software Affilbox

Provizní program Affilbox
Pokud chcete spustit vlastní provizní program, jistě již řešili dilema v podobě výběru toho správného nástroje, který by se snadno ovládal, byl v češtině, byla pro něj dostupná kvalitní a pružná technická podpora. Právě všechny zmíněné atributy splňuje software Affilbox.

Sám znám nástroj Affilbox jak z pozice affiliate partnera, tak i ze strany inzerenta (affiliate manažera) a z vlastní zkušenosti jednoznačně tento program doporučuji – dle mého soudu se jedná nejlepší affiliate software v České republice, navíc se skvělou podporou.

Vyzkoušet Affilbox ZDARMA

Kniha Jak prodat více díky affiliate marketingu

Kniha o affiliate marketingu

Kniha plná rad a tipů pro obchodníky, kteří si chtějí spravovat svůj affiliate program sami a to s minimem vynaloženého úsilí.

Knihu napsal uznávaný affiliate guru a tvůrce programu Affilbox, Mário Roženský, tedy člověk nejvíce povolaný.

Prohlédnout knihu

Affiliate kurz Affiliate Academy

Kurz Affiliate Academy
Chcete spustit a provozovat affiliate program svépomocí a před knihou upřednostňujete kurz, který vám pomůže krok za krokem? Pak vám doporučuji jediný český kurz Affiliate Academy vhodný nejen pro obchodníky.

Kurz je povinný pro všechny, kdo si chtějí provizní program spravovat sami! :)

Kurz vám poradí jak:

  • vybrat affiliate program,
  • vybrat vhodný software,
  • nastavit affiliate program,
  • pracovat s partnery,
  • dále rozvíjet affiliate program,
  • a mnoho dalšího.

Více o affiliate kurzu