Mnozí z Vás již jistě zaregistrovali vznik affiliate programu slučujícího více provizních kampaní do jedné sítě – ProvizníSíť.cz. V této síti jsou prozatím pouze dvě kampaně, v jednání je však rozšíření o další zajímavé inzerenty z různých oblastí podnikání na Internetu.

V současnosti lze využít kampaně zaměřené na leady z oblasti úspory energií a úspory plynu. U obou oborů jsou nastaveny platnosti cookies na 90 dní, za každý schválený lead jsou účtovány provize ve výši 300 Kč. Pro nejlepší partnery jsou navíc připraveny další motivační bonusy.
V loňském roce si svého dodavatele elektřiny změnilo 810 000 zákazníků, změnu dodavatele plynu si změnilo zákazníků 360 000, potenciál v této oblasti tedy rozhodně je.

Za vznikem sítě stojí ostřílený matador v oblasti affiliate, Mário Roženský, nemusíte se tedy vstupu do programu rozhodně bát.

Jelikož jsem se stal Affiliate manažerem této sítě, můžete se s případnými dotazy rovněž obracet i na mou osobu.

Rozšíření provizní sítě o další inzerenty

V současné době připravujeme rozšíření provizní sítě o další affiliate inzerenty, proto pokud nabízíte zajímavé zboží či služby a chtěli byste je prodávat přes ProvizníSíť, není nic jednoduššího, než mi napsat.

ProvizníSíť.cz je provozována na platformě Affilboxu, která je úspěšně používána mnoha dalšími e-shopy. Jeho impletementace do e-shopu tak je bezproblémová a dostupná téměř pro všechny typy e-shopů.