Napsal: Josef Kroupa 06. prosince 2013

Včera večer se objevil nový infoprodukt, který má na svědomí známý afilák a provozovatel sítě Affilnet.cz Tomáš Děkan. Produkt se jmenuje Affiliate Mystery.

Jelikož mi právě affiliate programy v poslední době dělají největší část zisku, rozhodl jsem se, ač odpůrce inforproduktů, tento kurz zakoupit. Přece jen, kdy se naskytne šance učit se v českém prostředí od jednoho z nejlepších z oboru.

Cena za kurz je vcelku směšná, 3 630,00 Kč vč. DPH. Směšná píšu záměrně, jelikož peníze vložené do kurzu beru jako investici a očekávám, že se mi vrátí během několika málo měsíců.

Tomáš navíc udělal akci pro prvních 25 kupujících, kterým slibuje osobní přístup a poradenství s jejich affily. Sám nevím, zda jsem se do této kvóty vešel. Ale vidině toho, že mi Tomáš bude osobně radit právě s mými affil weby se prostě nedalo odolat :-D

Jakmile budu mít za sebou několik prvních video kurzů, které zpracuji do praxe, určitě přinesu report o tom, jak se mi daří a zda se v mém případě nejednalo o vyhozené peníze.

Pokud se zajímáte o oblast affilu, ale o koupi produktu neuvažujete, na stánkách AM doporučuji shlédnout alespoň průvodní video, kde na zajímavé otázky z oblasti affiliatu odpovídal Mário Roženský a František Szabó.

Více informací o programu Affiliate Mystery – zde.