»»Koupil jsem si webinář Affiliate Mystery

Koupil jsem si webinář Affiliate Mystery

Včera večer se objevil nový infoprodukt, který má na svědomí známý afilák a provozovatel sítě Affilnet.cz Tomáš Děkan. Produkt se jmenuje Affiliate Mystery.

Jelikož mi právě affiliate programy v poslední době dělají největší část zisku, rozhodl jsem se, ač odpůrce inforproduktů, tento kurz zakoupit. Přece jen, kdy se naskytne šance učit se v českém prostředí od jednoho z nejlepších z oboru.

Cena za kurz je vcelku směšná, 3 630,00 Kč vč. DPH. Směšná píšu záměrně, jelikož peníze vložené do kurzu beru jako investici a očekávám, že se mi vrátí během několika málo měsíců.

Tomáš navíc udělal akci pro prvních 25 kupujících, kterým slibuje osobní přístup a poradenství s jejich affily. Sám nevím, zda jsem se do této kvóty vešel. Ale vidině toho, že mi Tomáš bude osobně radit právě s mými affil weby se prostě nedalo odolat :-D

Jakmile budu mít za sebou několik prvních video kurzů, které zpracuji do praxe, určitě přinesu report o tom, jak se mi daří a zda se v mém případě nejednalo o vyhozené peníze.

Pokud se zajímáte o oblast affilu, ale o koupi produktu neuvažujete, na stánkách AM doporučuji shlédnout alespoň průvodní video, kde na zajímavé otázky z oblasti affiliatu odpovídal Mário Roženský a František Szabó.

Více informací o programu Affiliate Mystery – zde.

2016-10-31T11:53:37+00:00Prosinec 6th, 2013|Affiliate|4 komentáře

4 komentáře

 1. Hobík 6.12.2013 v 9.15 - Odpovědět

  Jsem zvědav na pokračování článku. Jestli je ten kurz opravdu tak přínosný a hlavně v čem.

  • josem 6.12.2013 v 9.17 - Odpovědět

   Hobíku, sám jsem zvědav. Třeba v oblasti PPCček a odhadu potenciálního trhu mám velké mezery a tak si myslím, že pouhé prohloubení znalostí v těchto oblastech mi vynaloženou částku bohatě vynahradí :-)

 2. Chodelka Peter 8.12.2013 v 13.16 - Odpovědět

  Ahoj Jozef,

  tiež som si Affiliate Mystery zakúpil, myslím si, že tá cena je skutočne nízka (ako platcu DPH ma kurz vyšiel na 3 tisícky) a obsah kurzu vyzerá zaujímavo, tak som zvedavý :)

  Peter

  • josem 9.12.2013 v 11.48 - Odpovědět

   Petře, máš pravdu v to, že cena kurzu je neskutečně nízká. Již po po shlédnutí prvních video kurzů jsem přesvědčen, že se investice vyplatila :-)

Napsat komentář