V pátek jsem si zakoupil affiliate program Affiliate Mystery s vidinou prohloubení mých znalostí o affiliatu a s tím spojeným růstem zisku. Čekal jsem, že se mi program zaplatí cca během tří měsíců a tak jsem vynaložených 3.630 Kč vč. DPH bral jako investici do budoucna.

Jaké však bylo moje překvapení, když se mi peníze vložené do kurzu vrátily hned během prvních tří dní. Stačilo mi k tomu jediné, informovat zde na blogu o existenci tohoto programu. A co se nestalo. Hned několik potenciálních zájemců projevilo zájem a koupilo si kurz Affiliate Mystery pomocí mého odkazu a mně umožnilo tento kurz zaplatit – díky Vám všem :-)

Pokud se řadíte mezi ty, kteří po AM touží a chtěli byste jej zakoupit, klidně vyzkoušejte tento affiliate odkaz, ať mé zisky ještě navýšíte ;-)

V tomto programu jsou k dispozici již dvě videa, která prozatím pouze lehce nastiňují oblasti kolem výběru klíčových slov, hledání vhodných affiliate partnerů a správných mezer na trhu (nik), přesto mi už tato dvě videa ukázala trošku jiný pohled na celou oblast affiliate. Na základě nabitých poznatků jsem již dnes udělal několik dílčích změn na svých webech a pevně věřím, že se změny kladně projeví na mých reportech zisků :-)