Rozhodl jsem se prodat některé své projekty, jejichž rozvoji se již nechci dál věnovat. Níže uvádím jejich stručný popis. Více informací podám osobně přes email: info@web-it.cz.

darujsperky.cz – e-shop pro přeposílání objednávek z mateřského e-shopu ozdobse.cz. E-shop spuštěn v roce 2010, součástí prodeje je podpůrná Facebook skupina.

darkovyraj.cz – e-shop pro přeposílání objednávek z mateřského e-shopu www.uzasne-darky.cz. Doména registrována od roku 2008, e-shop provozován od listopadu 2012.

mesicni.cz – informace o nejprodávanějším zboží v ČR. Doména registrována od roku 2004. Web v současné podobě provozován od března 2012.

inovinky.com – automaticky generovaný web se zprávami. Doména i web v provozu od roku 2010.

dobryrybar.cz – původní záměr na vytvoření magazínu pro rybáře padl, prozatím nahozeny pouze články, které na webu byly původně. Doména registrována od roku 2008.

bestofyoutube.cz – web s výběrem klipů ze serveru YouTube. Doména registrována v roce 2010, web provozován od téhož roku. Součástí prodeje je i doména kyselajahoda.cz (doména registrována od roku 2010), která je na web přesměrována.

ceskydluh.cz – stránky informující o výši českého dluhu pomocí infografiky. Projekt spuštěn v srpnu 2011.

freeriderskate.cz – e-shop a magazín na přeposílání objednávek vozítka Freerider Skate Cycle. Součástí prodeje je doména freerider-skate.cz (přesměrována na bez pomlčkovou variantu), podpůrná skupina na Facebooku a podpůrný blog. Projekt spuštěn v roce 2011.

dreveny-dum.cz – informační web o dřevostavbách. Součástí prodeje jsou i dvě další domény ekologicky-dum.cz a ekonomicky-dum.cz. Web spuštěn v roce 2009.

Weby prodávám tak, jak jsou. Jedná se tedy o doménu, obsah, redakční systém, kontakty na dodavatele. Obsah webu i zálohu redakčního systému zašlu po domluvě s kupujícím.

Všechny uvedené weby mají návštěvnost, zisky, ranky (vše postupně padá, jelikož nejsou stránky delší dobu aktualizovány a navíc nebyl budován linkbuilding) – vše můžu doložit.