»»Prodám některé své projekty

Prodám některé své projekty

Rozhodl jsem se prodat některé své projekty, jejichž rozvoji se již nechci dál věnovat. Níže uvádím jejich stručný popis. Více informací podám osobně přes email: info@web-it.cz.

darujsperky.cz – e-shop pro přeposílání objednávek z mateřského e-shopu ozdobse.cz. E-shop spuštěn v roce 2010, součástí prodeje je podpůrná Facebook skupina.

darkovyraj.cz – e-shop pro přeposílání objednávek z mateřského e-shopu www.uzasne-darky.cz. Doména registrována od roku 2008, e-shop provozován od listopadu 2012.

mesicni.cz – informace o nejprodávanějším zboží v ČR. Doména registrována od roku 2004. Web v současné podobě provozován od března 2012.

inovinky.com – automaticky generovaný web se zprávami. Doména i web v provozu od roku 2010.

dobryrybar.cz – původní záměr na vytvoření magazínu pro rybáře padl, prozatím nahozeny pouze články, které na webu byly původně. Doména registrována od roku 2008.

bestofyoutube.cz – web s výběrem klipů ze serveru YouTube. Doména registrována v roce 2010, web provozován od téhož roku. Součástí prodeje je i doména kyselajahoda.cz (doména registrována od roku 2010), která je na web přesměrována.

ceskydluh.cz – stránky informující o výši českého dluhu pomocí infografiky. Projekt spuštěn v srpnu 2011.

freeriderskate.cz – e-shop a magazín na přeposílání objednávek vozítka Freerider Skate Cycle. Součástí prodeje je doména freerider-skate.cz (přesměrována na bez pomlčkovou variantu), podpůrná skupina na Facebooku a podpůrný blog. Projekt spuštěn v roce 2011.

dreveny-dum.cz – informační web o dřevostavbách. Součástí prodeje jsou i dvě další domény ekologicky-dum.cz a ekonomicky-dum.cz. Web spuštěn v roce 2009.

Weby prodávám tak, jak jsou. Jedná se tedy o doménu, obsah, redakční systém, kontakty na dodavatele. Obsah webu i zálohu redakčního systému zašlu po domluvě s kupujícím.

Všechny uvedené weby mají návštěvnost, zisky, ranky (vše postupně padá, jelikož nejsou stránky delší dobu aktualizovány a navíc nebyl budován linkbuilding) – vše můžu doložit.

2016-10-13T19:17:16+00:00Únor 17th, 2013|Jen tak|0 komentářů

Napsat komentář