»»Josef Kroupa začíná blogovat

Josef Kroupa začíná blogovat

Na popud některých svých folowerů na Twitteru jsem se odhodlal ke kroku, který jsem doposud odkládal, a sice že začnu blogovat.

A co můžete od mého blogu čekat? Stejně jako Bronzi a Inwebstor se nebojím ukázat (proč taky, když skoro nic nevydělám) svůj „pasivní“ příjem. Přehled dělám i pro sebe, abych měl možnost zpětné vazby a mohl lépe hodnotit, co se povedlo a co ne.

Jelikož doposud mým hlavním zdrojem příjmů z webů jsou reklamní systémy AdSense a Sklik, občas zde popíšu nějaký svůj hokus pokus, kterým se snažím zvýšit míru prokliku (CTR) a obecně i zisk ze zobrazovaných reklam.

V posledních dvou měsících výrazněji zkouším affiliate, přímý prodej článků i reklamy, takže se můžete těšit i nějaké poznatky z této oblasti. Za poslední dva roky jsem leccos vyzkoušel, tak snad mé názory nebudou úplně mimo.

Předem předesílám, že se vždy bude jednat o moje vlastní, a tedy subjektivní názory, které vůbec nikomu nenutím. Je pravděpodobné, že se v mnoha věcech budu mýlit/mýlím… a i proto budu mít tento blog, abych měl alespoň částečnou zpětnou vazbu od někoho jiného.

2016-10-13T19:17:16+00:00Listopad 8th, 2012|Jen tak|1 komentář

Jeden komentář

  1. Jiří Rostecký 20.12.2012 v 21.55 - Odpovědět

    Budu číst, budu fandit, budu komentovat, budu se v komentářích hádat a hlavně – budu netrpělivě čekat nové články. HODNĚ ŠTĚSTÍ! :)

Napsat komentář